Ресторан для конференції

Зал для конференцій - це місце, де вирішуються складні інформаційні, суспільні, організаційні та виробничі питання. Заходи такого рівня рідко закінчуються швидко і повинні проходити в максимально комфортній обстановці. Ресторан OTDOHNULI пропонує зняти зал для конференції на вигідних умовах. У нас затишні приміщення, зручне розташування і широкі можливості організації ланчів, кава-брейків, фуршетів. Пропонуємо вибрати один з трьох залів з урахуванням кількості гостей, статусу конференції та передбачуваного програмою заходу

Організація і проведення конференцій в затишному ресторані

Доповіді, суперечки, презентації та обговорення - все це затягується на кілька годин або навіть днів. Тому учасникам конференції швидше за все буде потрібно перерву на чашку кави і обід. Найзручніше організувати захід зі складною програмою в ресторані.

Оренда залу для конференцій в OTDOHNULI має ряд важливих переваг:

зручне розташування ресторану

зручне розташування ресторану

наявність парковки

наявність парковки

затишна прилегла територія

затишна прилегла територія

уважний і делікатний персонал

уважний і делікатний персонал

респектабельний інтер'єр

респектабельний інтер'єр

хороша кухня з традиційними грузинськими і європейськими стравами

хороша кухня з традиційними грузинськими і європейськими стравами

широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв

широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв

Завдяки нашим можливостям організація і проведення конференцій проходять бездоганно! Затишна атмосфера допомагає обговорити найскладніші питання, а невимушена обстановка під час фуршету після завершення основного заходу дозволяє вирішувати делікатні проблеми.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Технічні можливості організації конференцій

У ресторані OTDOHNULI можна вибрати для заходу зал, розрахований на 30-80 осіб. Для організації бізнес конференції буде потрібно не тільки затишна атмосфера і комфортна мебель, а й апаратура. У нас є все необхідне, щоб зустріч пройшла на найвищому рівні. Якщо вам потрібно оренда залу з проектором, звуковим обладнанням - звертайтеся вся техніка у нас є!

Просування бізнес ідей, вирішення організаційних питань потребують уваги до дрібниць. Персонал ресторану OTDOHNULI готовий допомогти в організації конференцій будь-якого рівня. Вибирайте один з наших залів, залишайте заявку, і ми обговоримо з вами всі деталі від прийому гостей до проведення банкету, присвяченого завершенню заходу. Чекаємо вас в ресторані грузинської кухні OTDOHNULI!

Замовити ресторан OTDOHNULI
для проведення конференції

    Останні новини та пропозиції

    Новини та акції

    10 peccati imperdonabili di viagra

    Personalità giuridica Garbary 72, 61 754 Poznan. TAMPONE RAPIDO NASALE NON INVASIVO INDOLORE Per la ricerca qualitativa dell’antigene SARSCoV 2 Ag COVID 19 Risultato in 15 minuti Caratteristiche del test Il prelievo del. It, uno deitrenta siti più visitati d’Italia, nel quale risponde con semplicità a migliaia di dubbi

    Читати детальніше