Ресторан для презентації

Зал для презентацій необхідний для представлення нового бренду, продукту, послуги або інвестиційного проекту. Під час заходу необхідно заручитися підтримкою аудиторію. Допоможуть це зробити грамотна програма, комфортні умови і невимушена атмосфера. Пропонуємо вам зняти зал для проведення презентації в ресторані OTDOHNULI. Зручне розташування, затишна обстановка, невимушена атмосфера, широкі можливості для проведення фуршету допоможуть не тільки привернути увагу до нового продукту або послуги, але і знайти партнерів, інвесторів або покупців.

Що необхідно для організації презентації

Для досягнення успіху недостатньо зняти зал для проведення презентації - необхідно підготувати програму, яка повинна враховувати специфіку продукту, що просувається і потенційного покупця. Недостатньо простого знайомства з пропозицією - потрібно спілкування, в рамках якого потрібно розташувати до себе і своєї компанії інвестора, партнерів, покупців. Найкраще місце для цього - затишні зали ресторану OTDOHNULI!

У нас є все необхідне для проведення презентації:

затишні зали, розраховані на різну кількість гостей

затишні зали, розраховані на різну кількість гостей

звукова апаратура

звукова апаратура

уважний персонал

уважний персонал

відмінна грузинська та європейська кухня

відмінна грузинська та європейська кухня

винна і коктейльна карти з широким вибором напоїв

винна і коктейльна карти з широким вибором напоїв

Все це потрібно для успішної організації презентації найвищого рівня, створення необхідної атмосфери заходу.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Що ми можемо запропонувати для проведення презентації

Можливості ресторану OTDOHNULI дозволяють провести захід з програмою будь-якої складності. Виступ гостей, демонстрація продукту, музичні номери, кава-брейки в перервах і масштабний фуршет після завершення основної частини презентації пройдуть бездоганно. Ми допоможемо створити обстановку, яка буде повністю відповідати масштабам розв'язуваних під час заходу завдань.

Ресторан OTDOHNULI пропонує оренду залу для презентації, розрахованої на різну кількість відвідувачів. Ви можете вибрати один з трьох залів, які вміщають від 30 до 80 осіб. У нас досвідчені, уважні розпорядники, делікатний і ввічливий персонал, які зроблять все, щоб гості змогли високо оцінити рівень презентації. Пропонуємо доступні ціни, уточнити які можна за нашими телефонами. Чекаємо вас і ваших гостей в ресторані OTDOHNULI!

Замовити ресторан OTDOHNULI
для проведення презентації

Останні новини та пропозиції

Новини та акції

Весняне оновлене меню!

☘️Весняне оновлене МЕНЮ тепер у OTDOHNULI family restaurants! ⠀ Встигніть першими спробувати новинки та залишити свій коментар! ⠀ 🍃Свіжі ноти в кожній новій страві по-справжньому передають настрій квітучої весни! ⠀ 💙Все для вас і тільки з любов’ю!

Читати детальніше
Вечірка з нагоди відкриття

✨Вечірка з нагоди відкриття✨ ⠀ Любі друзі! Запрошуємо вас на вечірку з нагоди відкриття ЧеБурБар! ⠀ 26 лютого, в 18:00 за адресою Саксаганського, 9! ⠀ В програмі: 💚вокал від RUBTSOVA; 💚музикальні сети від Dj- NAUMENKO; 💚розіграш подарунків та сертифікатів; 💚святковий вечір у супроводі ведучого Олександра Бовшик! ❗️⠀відвідування заходу за

Читати детальніше