Зал для майстер-класу

Зал для майстер-класу в ресторані OTDOHNULI - це затишне приміщення для ділового заходу на найвищому рівні. Запрошення фахівця для проведення навчальних занять - відповідальна дія. Необхідно створити умови для всіх учасників, подбати про комфорт, затишну атмосферу і обов'язкову перерву на чашку кави, ланч або обід. Продовжити спілкування з колегами, партнерами та запрошеним фахівцем в неформальній обстановці можна на банкеті або невеликому фуршеті. Вирішити всі ці завдання допоможе оренда приміщення для проведення майстер-класів в затишному ресторані OTDOHNULI. У розпорядженні наших клієнтів три зали, місткістю від 30 до 80 осіб.

Кращі умови для оренди залу для майстер-класу

Майстер-класи проводять висококласні фахівці в своїх областях. Традиційно, це вимогливі люди, які цінують час і умови для своєї роботи. Оренда залу для майстер-класу в ресторані OTDOHNULI допоможе задовольнити найсуворіші вимоги фахівців.

Серед наших переваг:

зручне розташування

зручне розташування

наявність парковки

наявність парковки

комфортні зали

комфортні зали

затишний інтер'єр

затишний інтер'єр

різноманітне меню

різноманітне меню

пунктуальний, уважний персонал

пунктуальний, уважний персонал

Все це дозволить провести майстер-клас в робочій обстановці, з обов'язковими кава-брейками строго за розкладом.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Зали для майстер-класу ресторану OTDOHNULI

Наш ресторан пропонує зняти приміщення для майстер-класу будь-якого формату. Три затишні зали з інтер'єрами в різних стилях - це можливість вибрати приміщення для будь-якої кількості учасників. Підібрати зал допоможе галерея на нашому сайті або особистий візит в ресторан OTDOHNULI. Забронювати приміщення можна за допомогою зручної форми заявки в онлайн-режимі. Наші фахівці допоможуть з розстановкою столів, підготовкою апаратури, вибором меню для кава-брейків і банкету.

У ресторані OTDOHNULI можна орендувати зал для проведення майстер-класу на будь-яку вільну дату. Світлі, просторі приміщення, невимушена атмосфера - ідеальні умови для підвищення майстерності персоналу великої компанії або групи однодумців. По завершенню майстер-класу гості можуть спробувати страви грузинської кухні, краще вино з Кахетії і коктейлі, створені майстрами барного мистецтва. Ми створимо найкращі умови для проведення ділового заходу з фуршетом. Чекаємо вас з майстер-класами в затишному ресторані OTDOHNULI!

Замовити зал OTDOHNULI
для майстер-класу

    Останні новини та пропозиції

    Новини та акції

    10 peccati imperdonabili di viagra

    Personalità giuridica Garbary 72, 61 754 Poznan. TAMPONE RAPIDO NASALE NON INVASIVO INDOLORE Per la ricerca qualitativa dell’antigene SARSCoV 2 Ag COVID 19 Risultato in 15 minuti Caratteristiche del test Il prelievo del. It, uno deitrenta siti più visitati d’Italia, nel quale risponde con semplicità a migliaia di dubbi

    Читати детальніше