Зал для семінару

Зал для семінару в ресторані OTDOHNULI - це можливість провести захід на високому діловому рівні. Комфортна, затишна обстановка допоможе учасникам зосередитися на тематиці виступів, створить робочу атмосферу і необхідні умови для виступу спікерів. Зручне розташування, наявність парковки, широкі можливості банкетного або фуршетного меню - головні переваги ресторану OTDOHNULI. Ми пропонуємо зняти зал для семінару місткість від 30 до 80 осіб.

Значення сервісу при оренді залу для семінару

При роботі з людьми важлива кожна дрібниця. При плануванні семінарів необхідно враховувати не тільки актуальність тем, а й необхідність проведення кава-брейків, ланчів. Тривалий захід не обійдеться без повноцінного обіду, а зустріч з партнерами або колегами по бізнесу - без урочистого фуршету.

Кращим рішенням для ділового заходу стане оренда залу для проведення семінару в ресторані OTDOHNULI. Серед наших переваг:

три зали з різною місткістю гостей

три зали з різною місткістю гостей

просторі, комфортні приміщення з бездоганним інтер'єром

просторі, комфортні приміщення з бездоганним інтер'єром

наявність необхідної для виступу апаратури

наявність необхідної для виступу апаратури

різноманітне меню для кава-брейків, ланчів, фуршетів

різноманітне меню для кава-брейків, ланчів, фуршетів

точність і пунктуальність при подачі страв

точність і пунктуальність при подачі страв

делікатні і професійні офіціанти

делікатні і професійні офіціанти

Високий рівень сервісу робить оренду приміщення для проведення семінару в ресторані OTDOHNULI кращим рішенням для вашого бізнесу.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Технические возможности организации конференций

В ресторане OTDOHNULI можно выбрать для мероприятия зал, рассчитанный на 30-80 человек. Для организации бизнес конференции потребуется не только уютная атмосфера и комфортная мебель, но и аппаратура. У нас есть все необходимое, чтобы встреча прошла на самом высоком уровне. Если вам требуется аренда зала с проектором, звуковым оборудованием – обращайтесь вся техника у нас есть!

Продвижение бизнес идей, решение организационных вопросов требуют внимания к мелочам. Персонал ресторана OTDOHNULI готов помочь в организации конференций любого уровня. Выбирайте один из наших залов, оставляйте заявку, и мы обсудим с вами все детали от приема гостей до проведения банкета, посвященного завершению мероприятия. Ждем вас в ресторане грузинской кухни OTDOHNULI!

Замовити ресторан OTDOHNULI
для проведення семінара

    Останні новини та пропозиції

    Новини та акції

    10 peccati imperdonabili di viagra

    Personalità giuridica Garbary 72, 61 754 Poznan. TAMPONE RAPIDO NASALE NON INVASIVO INDOLORE Per la ricerca qualitativa dell’antigene SARSCoV 2 Ag COVID 19 Risultato in 15 minuti Caratteristiche del test Il prelievo del. It, uno deitrenta siti più visitati d’Italia, nel quale risponde con semplicità a migliaia di dubbi

    Читати детальніше