Зал для тренінгу

Зал для тренінгу необхідний для інтерактивного групового навчання співробітників приватних і державних компаній. Тренінги управлінських навичок, техніки продажів, ведення переговорів необхідні для індивідуального і корпоративного розвитку. Проводяться заняття в неформальній обстановці, яка дозволяє відволіктися від стандартної, консервативної робочої атмосфери. Ресторан OTDOHNULI пропонує в оренду зали для тренінгу в Києві, місткістю до 80 осіб. Невимушена атмосфера, зручне розташування, широкі можливості для проведення фуршету та кава-брейків допоможуть провести ефективне заняття по будь-якій тематиці.

Оренда тренінг-залу в ресторані

Тренінги допомагають побачити себе з боку, оцінити свої позитивні і негативні сторони, розібратися в своїх бізнес стратегіях і пропрацювати нові навички. Користь від занять очевидна, але навчання вимагає часу і сил. Організаторам необхідно подбати не тільки про комфортні умови, а й про перерви, в яких можна випити чашку кави і перекусити.

Яскравим завершенням занять стане фуршет або банкет, де можна поспілкуватися в неофіційній обстановці. З цих причин рішення зняти зал для проведення тренінгу в ресторані виглядає найбільш обґрунтованим. У OTDOHNULI комфортна обстановка, затишні і просторі зали, у нас є всі можливості для проведення невеликих перерв або повноцінного ланчу.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Переваги оренда приміщення під тренінг в OTDOHNULI

Ресторан OTDOHNULI пропонує погодинну оренду приміщень для тренінгів з будь-якою спеціалізацією. У вашому розпорядженні три зали, місткістю 30, 50 і 80 осіб. Це дозволяє вибрати зручний формат для занять різних по чисельності груп. Оренда тренінг-залу в OTDOHNULI - це зручні меблі, все необхідне обладнання, суворе дотримання графіків ланчів та кава-брейків. У нашому ресторані уважний і делікатний персонал, який допоможе провести навчання на найвищому рівні.

При виборі в оренду приміщення під тренінг необхідно приділити увагу кожній деталі. Ресторан OTDOHNULI пропонує не тільки низькі ціни і комфортну обстановку для занять, а й широкі можливості організації перерв, фуршетів і банкетів. У нас бездоганна кухня, різноманітне меню, висока якість напоїв і продуктів. Ресторан OTDOHNULI - це вигідна оренда приміщення для тренінгу в Києві з ідеальними умовами для навчання і відпочинку!

Замовити зал OTDOHNULI
для проведення тренінгу

    Останні новини та пропозиції

    Новини та акції

    10 peccati imperdonabili di viagra

    Personalità giuridica Garbary 72, 61 754 Poznan. TAMPONE RAPIDO NASALE NON INVASIVO INDOLORE Per la ricerca qualitativa dell’antigene SARSCoV 2 Ag COVID 19 Risultato in 15 minuti Caratteristiche del test Il prelievo del. It, uno deitrenta siti più visitati d’Italia, nel quale risponde con semplicità a migliaia di dubbi

    Читати детальніше