Відкриті за закриті альтанки

Для любителів проводити урочисті заходи на відкритому повітрі, наш ресторан пропонує зручні відкриті і закриті альтанки (бесідки). Просторі приміщення дозволяють комфортно розміщувати великі галасливі компанії, а столики на двох в тіні виноградної лози створять ідеальні умови для романтичної вечері.

Особливості альтанок:

Місткість під будь-яке святкування - відкрита альтанка

Місткість під будь-яке святкування - відкрита альтанка розрахована на 16 гостей (4 столи по 4 місця), а закрита - на 24 персони (6 столів по 4 місця). Сумарно всі альтанки можуть вмістити до 120 гостей.

Зонування простору для невеликих компаній

Зонування простору для невеликих компаній.

Оригінальний інтер'єр

Оригінальний інтер'єр, в якому переважає сільський стиль з великою кількістю елементів з натурального дерева і живими рослинами.

М'які крісла та дивани для максимального комфорту

М'які крісла та дивани для максимального комфорту.

Можливість компонування столів для різної кількості гостей

Можливість компонування столів для різної кількості гостей.

Відкриті та закриті альтанки відмінно підходять для різних урочистостей - від дня народження в колі родичів і друзів, до весілля або корпоративних заходів в оточенні великої компанії.

Щоб перевірити наявність вільних місць на певну дату і забронювати столик на свіжому повітрі в відкритих із закритих альтанках, дзвоніть нам за вказаними телефонами або заповніть просту онлайн форму на сайті.

Відкриті та закриті альтанки підходять для таких заходів

Весілля

День народження

Ювілей

Новий рік

Випускний

Корпоратив

Конференція

Караоке

Тренінг

Семінар

Презентація

Майстер-клас

Забронювати стіл в ресторані OTDOHNULI

  Останні новини та пропозиції

  Новини та акції

  Что Такое Форекс?

  Таким образом, ЦБ и казначейства оказывают влияние на спрос, повышая или понижая предложение национальной и иностранной денежных единиц. Их главной задачей в процессе онлайн торговли является валютное регулирование на внешнем рынке, а именно – предотвращение резких скачков курсов национальных валют. Это необходимо, чтобы не допустить начала очередной волны экономического

  Читати детальніше
  The Ultimate Guide To Online Dating

  The app Hornet, which caters to the gay male community, has seen a 30-percent increase in social feed engagement since social distancing measures began in mid-March, according to CEO Christof Wittig. And the dating app Tinder reported that it saw more engagement on March 29 than on any other

  Читати детальніше
  🎉 НЕЗАБУТНЯ НОВОРІЧНА НІЧ У OTDOHNULI на озері Тельбін 🥂

  Всі мрії здійснюються в ніч 🌒31 грудня, дзвенять голосно келихи, ллється шипуче шампанське, лунають щирі тости та загадуються нові мрії та цілі! Говорять: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш», 🎄тож зустрічайте його красиво, смачно, в колі друзів та яскравої програми! Ми запрошуємо Вас на 🌟ЯСКРАВУ НОВОРІЧНУ НІЧ

  Читати детальніше